Detalj sa utakmice Virtusa i Crvene zvezde u Bolonji, Foto: Starsport©

ZVEZDINA KATASTROFA U BOLONJI: Crveno-beli na -12 protiv Virtusa (VIDEO/FOTO)

Tok meča možete pratiti uživo na portalu Espreso.rs

Objavljeno: 31.01.2023. 23:08h
21:25h

11. minut - Greška Markovića i izgubljena lopta, a potom trojka Belinelija.

Trojka Vildosa. Maši trojku Belineli - 33:17.

21:20h

10. minut - Promašuje zakucavanje Miki, a sada faul u napadu Vildose.

Kordinije za tri poena! Vildosa 1/2 sa linije penala.

Promašio je Belineli trojku, a potom i Miki pokušaj iz odbojke.

Kraj prve četvrtine: Virtus Bolonja - Crvena zvezda 30:14.

21:19h

9. minut - Vildosa 2/2 sa linije penala. Greši Bako u napadu, osvaja loptu Marković, potom promašena trojka Bentila i zakucanje Ilića - 27:13.

21:16h

8. minut - Vrlo neprecizan šut Ivanovića za tri. Bako 2/2 sa linije penala.

Vildosin šut za tri izlazi iz koša. Kordinije iz okreta za dva - 27:9.

21:14h

7. minut - Nije pogodio Holand za dva. Pajola 2+1.

Loš napad Zvezde, izgubljena lopta i trojka Pajole za 23:9.

21:10h

6. minut - Nije pogodio za tri Heket, sada fauliran Žaite koji ide na liniju za slobodna bacanja i nije pogodio nijedno.

Dva poena Ivanovića, fauliran Šengelija i 2/2 sa linije penala - 17:9.

21:09h

5. minut - Greši Virtus, osvaja loptu Nedović.Ivanović je promašio trojku, kao i Teodosić - 15:7.

21:08h

4. minut - Nova dvojka domaćina, sada Vims, a uzvrćava Petrušev. Loša organizacija u odbrani Zvezde, dva poena Heketa.

Lazić u zadnoj sekundi iz kornera za tri - 15:7.

21:05h

3. minut - Prvi poeni Zvezde, Nemanja Nedović za dva. Teodosić za Šengeliju i novi poeni centra za 11:2. Nije pogodio trojku Petrušev iz kornera.

21:02h

2. minut - Izbio je Teodosić loptu Vildosi, a potom Šengelija za dva. Nije uspeo da pogodi Mitrović pored Šengelije - 6:0.

Trojka Miloša Teodosića - 9:0.

21:00h

1. minut - Žaite pogađa za dva poena ispod koša. Nedović je pokušao za tri, ali nije pogodio.

Ponovo Žaite ispod koša siguran - 4:0.

20:56h
20:54h
20:50h

Crveno-beli imaće veliku podršku Delija u Bolonji, a kako je to izgledalo u kafićima u ovom gradu, pogledajte OVDE.

20:08h

Košarkaši Crvene zvezde u 22. kolu Evrolige gostuju Virtusu u Bolonji i pokušaće da zabeleže novu pobedu protiv osvajača Evrokupa.

Podsetimo, crveno-beli su u prvom delu sezone elitnog takmičenja savladali italijanskog velikana u Beogradu sa 83:74.

Izabranici Duška Ivanovića trenutno su 12. na tabeli sa skorom 10-11, dok su momci Serđa Skariola 14. sa skorom 9-12.