Crvena zvezda - Partizan, Foto: Starsport

večiti derbi

ZVEZDA "UKROTILA" PARTIZAN I NANELA MU BOLAN PORAZ: Ivanović nadmudrio Obradovića, Nedović i Vildosa BRILJIRALI

Tok prvog ovosezonskog derbija ste mogli da pratite uživo na našem lajv-blogu

Objavljeno: 28.11.2022. 22:34h > 22:52h
21:51h

25. minut - Bentil promašuje za 3 poena! 60:53

21:48h

24. minut - Papapetru siguran sa linije slobodnih bacanja! Uzvraća istom merom i Vildoza. Ide trojka Eksuma 60:53

21:47h
21:45h

23. minut - Sjajno se našao Bentil pod košem, Partizan u kontraritmu! Vildosa pogađa posle prodora! 58:48

21:43h

22. minut - Ide trojka Džona Holanda! 54:48

21:40h

21. minut - Počelo je drugo poluvreme! Branko Lazić pogađa za 2 poena iz kornera! 51:48

21:24h

20. minut - Promašuju Nedović i Papapetru za 3 poena, a onda Nedović pokazuje klasu i pogađa za 2 poena. Zvezda preokreće u poslednjim sekundama, sjajna asistencija Nedovića za Bentila koji zakucava. Kraj prve četvrtine. 49:48

21:21h

19. minut - Dobro je Zvezda zatvorila Ledeja, a ide i nova trojka raspoloženog Nedovića! 45:48

21:19h

18. minut - Vildoza pogađa novu trojku! Panter siguran sa linije slobodnih bacanja. 42:48

21:15h

17. minut - Novi poeni Papapetrua! Ovakav meč sa dosta poena definitivno više odgovara crno-belima.

Siguran Nedović sa linije penala. Idu i novi poeni Kevina Pantera 39:45

21:12h

16. minut - Nedović promašuje za 3, ali novi ofanzivni skok i poeni za Dobrića! Upisuje poene Smailagić, a Nedović sa druge strane nastavlja sa sjajnom partijum. Ide i treća trojka za Madara 37:41

21:10h

15. minut - Sjajni poeni Vildoze koji je u jako dobrom ritmu! Alen Smailagić na terenu! 32:36

21:09h

14. minut - Sjajan ritam meča. Koš za koš! Ide i trojka Papapetrua 30:36

21:07h

13. minut - Ide i trojka Markovića! Kakav ritam, nova trojka Madara! 26:31

21:06h

12. minut - Bentil promašuje za 3 poena, ali Mitrović dobro skače u napadu, da bi Nedović ekspresno vratio 3. Ali, Panter pogađa novu za crno-bele. 23:28