Crvena zvezda - Partizan, Foto: Starsport

večiti derbi

ZVEZDA "UKROTILA" PARTIZAN I NANELA MU BOLAN PORAZ: Ivanović nadmudrio Obradovića, Nedović i Vildosa BRILJIRALI

Tok prvog ovosezonskog derbija ste mogli da pratite uživo na našem lajv-blogu

Objavljeno: 28.11.2022. 22:34h > 22:52h
21:02h

11. minut - Brodzijanski pogađa posle promašaja Anđušića! Nesportski faul Petruševa nad Anđušićem koji je siguran oba puta. Jam Madar pogađa trojku za Partizan 20:25

20:58h

10. minut - Meč je nastavljen Vildoza pogađa bacanje umesto Ivanovića koji je napustio teren zbog povrede. Takođe, Ivanovićev koš je prizant! Kraj prve četvrtine! 20:18

20:52h

Sudije su ponovo na terenu!

20:34h

Čeka se da se isprazni deo tribina, zato prekid ovako dugo traje.

20:30h

Poslednje informacije kažu da će meč uskoro biti nastavljen! Igrači su ponovo na terenu, zagrevaju se.

20:23h

Prekinut meč Zvezde i Partizana na 37 sekundi do kraja meča! Sudije su napustile teren.

Svemu je prethodila čudna situacija između Ledeja i Ivanovića. Oba košarkaša su pala na parket, a izgleda da će košarkašu Zvezde biti ukazana lekarska pomoć.

Navijači su prethodno upozoreni od kapitena Zvezde Branka Lazića, ali to nije urodilo plodom. Ponovo su poleteli predmeti na terenu, što je razlog prekida meča.

20:21h

9. minut - Poeni Zeka Ledeja! Nedović siguran sa linije slobodnih bacanja! 17:18

20:20h

8. minut - Dobrić koristi samo jedno slobodo bacanje! Sjajan potez i prvi poeni na meču za Petruševa. 15:16

20:17h

Navijači su ubacili nekoliko predmeta na teren, morao je da reaguje kapiten Zvezede Branko Lazić koji ih je zamolio za fer i pošteno navijanje. Svemu je prehodila monstruozna blokada nad Nanelijem.

20:13h

7. minut - Lazić iz kornera za 2! Namerna lična greška za Lazića posle gledanja snimka! Eksum siguran sa linije slobodnih bacanja 12:16

20:11h

6. minut - Novi poeni za Hasana Martina! Novo strašno zakucavanje Eksuma uz faul! 10:14

20:09h

5. minut - Ide trojka Nanelija, potom smanjuje prdenost Vildoza! 8:11

20:06h

4. minut - Dva slobodna bacanja za Nanelija! Poeni za Ognjena Dobrića posle prodora 6:8

20:03h

3. minut - Dobra kretnja Brodzijanskog bez lopte, uposlio ga Ledej za nove poene! Vildoza promašuje za 3 poena sa druge strane! Sjajno zakucavanje Eksuma! 4:6

20:02h

2. minut - Dobar Partizan u skoku, ali Panter promašuje za 3 poena! 4:2