Detalj sa utakmice Španija - Nemačka, Foto: EPA-EFE/Georgi Licovski

HAOS U GRUPAMA E I F: Ko će dalje? Jedna stvar kvari utisak 8. dana SP! (FOTO)

Očekuju nas utakmice u grupama E i F

Objavljeno: 28.11.2022. 00:01h > 06:53h
14:47h

45' Završeno je prvo poluvreme na utakmici između Belgije i Maroka. Na kraju nije bilo golova iako se činilo da će Maroko stići do prednosti u poslednjim momentima prvog dela. Afrička reprezentacija postigla je gol, ali je on na kraju poništen.

14:31h

30' Nema golova za sada na utakmici između Belgije i Maroka.

13:44h

Od 14 časova u prvoj utakmici drugog kola grupe F sastaju se Belgija i Maroko, a poznate su i startne postave.

BELGIJA (4-3-3): Kurtoa – Menije, Aldervejreld, Vertongen, Kastanj – Onana, Vitsel, T. Azar – De Brujne, Batšuaji, E. Azar

MAROKO (4-3-3): Bono – Hakimi, Agerd, Sais, Mazraui – Unai, Amrabat, Amala – Ziješ, En Nesiri, Bufal

12:56h

Završena je prva utakmica drugog kola grupe E pobedom Kostarike nad Japanom 1:0 iz jedinog šuta na gol, a više o svemu pročitajte OVDE.

Kejšer Fuler (desno)foto: EPA/NOUSHAD THEKKAYIL
Izmena: 13:44h
12:38h

GOOOL! Kostarika vodi protiv Japana u 81. minutu iz prvog udarca u okvir gola na utakmici, strelac Fuler.

Izmena: 13:00h
12:24h

U toku je sredina drugog poluvremena, a na pauzi između dva dela igre ušao je i Takuma Asano.

Takuma Asano na utakmici protiv Kostarikefoto: EPA/Noushad Thekkayil

I dalje bez golova na meču Japana i Kostarike, bivši napadač Partizana odmah je namučio Kejlora Navasa.

11:01h

Počela utamica Japana i Kostarike.

10:59h

Fudbalska reprezentacija Srbije odradila je trening pred Kamerun na 32 stepena. Sa kim je radio selektor Dragan Stojković Piksi pročitajte OVDE.

Trening fudbalera Srbije u Katarufoto: Starsport©
10:57h

Poznate su nove informacije o stanju povrede Nejmara, a o čemu se radi pročitajte OVDE.

Nejmar se drži za povređeni zglobfoto: EPA/Laurent Gillieron
10:56h

OVDE pročitajte o tome zašto Aleksander Čeferin, predsednik UEFA smatra da zimsko Svetsko prvenstvo više ne sme da se ponovi.

Aleksander Čeferinfoto: EPA/Christian Bruna
10:55h

Tužne vesti iz Katara. Preminuo je Kevin Dejvis (62), navijač Velsa. Više o tome pročitajte OVDE.

10:03h

Poznate su startne postave za susret Japana i Kostarike, a heroj "samuraja" protiv Nemačke Takuma Asano ponovo je na klupi.

JAPAN (4-2-3-1): Gonda – Nagatomo, Itakura, Jošida, Jamane – Моrita, Endo – Doan, Kamada, Soma – Ueda

Takuma Asano na utakmici protiv Nemačkefoto: EPA / Tolga Bozoglu

KOSTARIKA (5-4-1): Navas – Fuler, Duarte, Kalvo, Voston, Ovijedo – Kembel, Borhes, Teheda, Tores – Kontreras