Slavlje fudbalera Saudijske Arabije, Foto: EPA/RUNGROJ YONGRIT

KRAJ TREĆEG DANA: Saudijska Arabija nokautirala Argentinu, dva remija i pobeda Francuske (VIDEO/FOTO)

11:52h

Iskusni stručnjak Bora Milutinović koji je učestvovao na pet Mundijala sa pet različitih reprezentacija, prognozirao je duel Srbije i Brazila koji je na programu u četvrtak od 20 časova.

Šta je legendarni Bora rekao za Piksija i fudbalere možete pročitati OVDE.

11:50h

45+4. minut - Al-Abed je zamenio povređenog Al-Faradža.

Izmena: 16:56h
11:48h

45+2 minut - napadaju "Gaučosi" ali ne uspevaju da dupliraju prednost. Poslednju priliku je propustio Di Marija na proigravanje Paredesa.

11:35h

35. minut - OPET! Mesi je lepo provukao loptu za Lautara Martinesa, ovaj divnim driblingom izbacio Al-Ovaisa i sproveo loptu u mrežu pa video - podignutu zastavicu linijskog sudije...

11:29h

27. minut - još jedan gol Argentine je poništen zbog ofsajda. Ovaj je bio delo Martinesa, ali posle dosta čekanja, iz VAR sobe je stigla potvrda da je gol neregularan.

11:24h

22. minut - Mesi je dobio loptu u kontri i još jednom prevario Al-Ovaisa, ali je naknadno signaliziran ofsajd.

11:15h

Na 4 različita SP strelci su bili još samo Pele, Uve Zeler, Miroslav Kloze i Kristijano Ronaldo.

11:12h

Leo Mesi je ovim golom postao jedini Argentinac u istoriji koji je dao gol na četiri Svetska prvenstva.

11:10h

10. minut - GOL - Mesi je bacio golmana u jednu, a loptu plasirao po zemlji u drugom smeru - 1:0!.

Izmena: 12:29h
11:09h

8. minut - PENAL za Argentinu. Polse intervencije VAR-a, Slavko Vinčić je pogledao snimak i procenio da je Paredes oboren nepropisno u borbi za poziciju uoči prekida.

Izmena: 11:35h
11:04h

2. minut - već je Mesi imao šansu i to odličnu! Odbila mu se lopta posle pokušaja Martinesa, tukao je Leo odmah, ali je golman Saudijaca odbranio.

Izmena: 11:26h