Slavlje fudbalera Saudijske Arabije, Foto: EPA/RUNGROJ YONGRIT

KRAJ TREĆEG DANA: Saudijska Arabija nokautirala Argentinu, dva remija i pobeda Francuske (VIDEO/FOTO)

Trećeg dana Mundijala u Kataru očekuju nas dueli u grupa C i D

Objavljeno: 22.11.2022. 22:50h > 14:54h
13:03h

90+11. minut - Alvares je probao glavom, ali nije bilo snage u udarcu, Al-Ovais je uhvatio loptu ponovo.

13:00h
12:58h

90+5. minut - ponovo je Al-Ovais ispao, sada nije bilo faula, samo je nokautirao saigrača, a Mesi je propustio priliku da šutria na nezaštićen gol dok ispred sebe nije imao blok. Lopta mu je potom oduzeta, a Al-Šarani je bez svesti. Novi prekid...

Izmena: 13:05h
12:56h

90. minut - osam minuta nadonknade, imali su Argentinci priliku, ali je dosuđen faul nad golmanom Al-Ovaisom koji je požuteo zbog prigovora.

12:47h

85. minut - Mesi je probao glavom sa druge statoive, A-Ovaisi je uhvatio "živu" loptu.

12:43h

81. minut - sumnjiv faul je sviran nad Mesijem koji ipak nije dobro izveo slobodan udarac. Požuteo je zbog protesta Al-Davsari.

12:42h

79. minut - zamenjen je strelac izjednačujućeg gola Alšehri. U igri je Al-Ganam.

12:41h

75. minut - žuti karton i za Al-Boleahija.

12:33h

71. minut - Taljafiko je zamenjen, u igri je Akunja.

Izmena: 12:42h
12:26h

63. minut - sjajna prilika za Argentinu! De Paul je pronašao Otamendija koji je vratio loptu pred peterac gde je prvo loše zahvatio Lisandro Martines, a onda šutirao i Taljafiko sa samo nekoliko metara ali je Al-Ovaisi odbio loptu u korner.

Izmena: 16:55h
12:22h

59. minut - reagovao je trostrukom izmenom Skaloni: izašli su Romero, Gomes i Paredes, a ušli Lisandro Martines, Alvares i Fernandes.

12:19h

Pogledajte fenomenalan gol Al-Davsarija za 2:1:

12:16h

54. minut - GOL - Novi gol za Saudijsku Arabiju 1:2. Sjajan pogodak Salema Aldavsarija koji je promešao odbranu Argentine i perfektnim udarcem savladao Martin

Izmena: 14:54h
12:11h

48. minut - GOL -  1:1 Šok na Lusail stadionu, Saudijska Arabija stiže do izjednačenja. Greška igrača Argentine koju je iskoristio Alšekri. Pobegao je po levoj strani i sjajno pogodio donji levi ugao gola Martineza.

Izmena: 16:56h
11:58h

POLUVREME ARGENTINA - SAUDIJSKA ARABIJA 1:0

Gaučosi od 10. minuta vode sa golom Lionela Mesija sa bele tačke. Sem toga izabranicima Lionela Skalonija su poništena čak tri gola zbog nedozvoljene pozicije.