NEMOĆNI RUBLJOV SE ŽALIO SUDIJI NA ĐOKOVIĆA: "Aaa, on je IZUZETAK!" (VIDEO)
Andrej Rubljov u raspravi sa sudijom Džejmsom Keotavongom, Foto: EPA/James Ross

besan

Novak je volšebno spasao brejk loptu, pa onda došao i do prednosti, a Rubljov je tada besno otišao do sudije Keotavonga

Objavljeno: 12:08h

Novak Đoković već vodi 2:0 u setovima protiv Andreja Rubljova u četvrtfinalu Australijan opena.

Rus je poput Aleksa de Minaura u osmini finala osvojio samo tri gema u prve dve deonice, a priliku da vrati brejk zaostatka je propustio u drugom setu pri rezultatu 3:2 za Đokovića kada se Srbin mučio na svoj servis.

Novak je volšebno spasao brejk loptu, pa onda došao i do prednosti, a Rubljov je tada besno otišao do sudije Džejmsa Keotavonga i prigovorio zbog navodnog Đokovićevog prekoračivanja vremena između poena.

Andrej je rekao da je Novak jednom prekoračio vreme za čak 10 sekundi a da sudija nije reagovao, ali Keotavong mu je odgovorio da je čekao da se publika stiša.

Rus je samo promrmljao kako se pravi izuzetak aludirajući da Đoković ima poseban status u Melburnu, i okrenuo leđa.

Džejms Keotavong, Andrej Rubljov

Imao je Rubljov još brejk lopti u poslednjem gemu drugog seta, ali nije ni njih iskoristio.