ZAR OPET? ĐOKOVIĆ JE POBESNEO ZBOG OVOG DETALJA: Novak je imao šta da kaže sudiji! (VIDEO)
Novak Đoković, Foto: Paul CROCK / AFP / Profimedia

dokle?

Svaki mogući poen. Deset puta već do sada - bila je ljutita poruka Novaka Džejmsu Keotavongu

Novak Đoković je lako dobio prvi set protiv Andreja Rubljova u četvrtfinalu Australijan opena (6:1), ali je opet morao da se raspravlja sa sudijom.

Jedan provokator je koristio svaku pripremu za poen da se oglasi. Pri vođstvu 4:1, Đoković nije više mogao da ćuti.

Tokom sredine ovog gema, izgubio je nerve i obratio se sudiji.

- Svaki mogući poen. Deset puta već do sada - bila je ljutita poruka Novaka poznatom sudiji Džejmsu Keotavongu.

Ipak, to nije poremetilo Đokovića jer je baš u tom gemu iskoristio petu brejk šansu i trasirao je tako sebi put do osvajanja seta. Nije Novak zaboravio ovaj momenat, pa je sa sudijom opet porazgovarao na kraju seta.