Lajović ispao u prvom kolu! PORAZ OD 122. IGRAČA SVETA!
Dušan Lajović, Foto: EPA/ JASON O'BRIEN

majami

Već u prvom kolu kraj puta za Dušana Lajovića na Mastersu u Majamiju.

Dušana Lajovića je u prvom kolu savladao 122. igrač sveta Huan Manuel Serundolo rezultatom 3:0.

Po setovima je bilo 6:3, 7:5 nakon sat i 38 minuta igre.

Već nakon prva dva gema smo videli i dva brejka, ali je Serundolo prvi set završio sa nizom od tri osvojena gema, od čega su dva bila brejkovi.

POČINJE BITKA ZA MAJAMI! Mladi teniseri u naletu, mogu li da pomrse račune velikim šampionima! (VIDEO/FOTO)

Imao je Lajović svoju priliku u nastavku, poveo je sa 3:2 nakon brejka i vodio sve do osmog gema drugog seta kada Serundolo uzvraća, a potom i preokrenuo i slavio.

Protivnik u narednom kolu će mu biti Italijan Mateo Beretini koji je četvrti nosilac na ovom turniru, te je bio slobodan u prvom kolu.

Za Lajovića je ovo bio 10. poraz od početka sezone, uz samo četiri pobede, a ovo mu je četvrti uzastopni neuspeh.