SVETSKA ŠAMPIONKA SE FOTKALA ZA EROTSKI MAGAZIN: Zavodljiva Ruskinja u provokativnim pozama!

Ima šta i da pokaže

Svetska prvakinja u umetničkom klizanju iz 2015. godine, Elizaveta Tuktamiševa oduševila je muški deo svojih obožavatelja.

Naime, 24-godišnja klizačica pozirala je u seksi golišavom izdanju za rusku verziju popularnog magazina "Maxim".

Na naslovnici izdanja Tuktamiševa je u prozirnom donjem rublju, a grudi je pokrila samo desnom rukom.

- Sportisti se retko pojavljuju na našim naslovnicama, još više svetski prvaci u umetničkom klizanju. Upravo je takva Lisa Tuktamiševa - stoji u opisu časopisa koji je najavio novo izdanje sa Ruskinjom na naslovnici.

Uz titulu svetskog prvaka, Tuktamiševa je osvojila zlatne i bronzane medalje na evropskim prvenstvima.

Ove sezone osvojila je Gran Pri Moskve, a tokom vikenda učestvovaće će na Kupu Rusije, gde će se boriti za jedino preostalo upražnjeno mesto u "timu" za nadolazeće Svetsko prvenstvo u Švedskoj od 22. do 28. marta.