RUTINSKA POBEDA SRBIJE NAD TURSKOM! Odbojkašice osvojile bronzu!
Odbojkašice Srbije izborile su treće mesto na turniru Lige nacija, Foto: Profimedia

dominacija u ankari

3:0 u setovima, srpske odbojkašice bile su maltene bez greške

Odbojkašice Srbije pobedile su Trusku sa 3:0 u setovima.

Ovom pobedom Srbija je osvojila treće mesto na turniru Lige nacija koji se igra u Ankari.

Utakmica je bila odlična, atmosfera takođe. Dvorana u Ankari bila je popunjena u velikoj meri i navijači su pružali veliku podršku Turskoj.

BRAVO, CARICE! Odbojkašice Srbije posle DRAME srušile olimpijske šampionke i prošle u polufinale!

Ta podrška je malo pala posle prvog seta koji je reprezentacija Srbije osvojila rezultatom 27:25.

U drugom setu je Srbija igrala mnogo bolje od Turske, što govori rezultat u tom setu – 25:17. Srbija je naprosto razbila Tursku u tom delu igre i domaća publika je skoro u potpunosti utihnula posle drugog seta.

NOVI NEUSPEH SRPSKIH ODBOJKAŠA: Protiv Irana nisu uspeli da uzimi nijedan set!

Iako je i u trećem setu Srbija konstantno vodila, nije moglo bez drame. Turska je čak imala i set loptu, ali nije uspela da je iskoristi, pa je Srbija došla do trećeg seta rezultatom 26:24, a samim tim i do trijumfa.