SJAJAN REZULTAT ORLOVA U SLOVENIJI: Srbija se vraća kući sa lepom prednošću, na korak su do Svetskog prvenstva!
Rukometaši Slovenije, Foto: Starsport©

bravo

Revanš meč se igra u subotu od 18:00 kada će Srbija biti domaćin u Kragujevcu

Rukometaši Srbije savladali su Sloveniju rezultatom 34-31 u prvom meču baraža za odlazak na Svetsko prvenstvo

Srbija je po prvi put na meču povela u petom minutu igre, a nakon tog gola Petra Đorđića bilo je 3:2. Srbija je od tog trenutka uvek bila ispred protivnika.

Slovenija je poslednju prednost imala pri rezultatu 2:1, a na poluvremenu je bilo četitri razlike za izabranike Tonija Đerone. Slična razlika je bila i na kraju meča.

Upravo je Đorđić bio najefikasniji sa osam pogodaka, a pratio ga je Lazar Kukić koji je šest puta tresao mrežu protivnika.

Kod Slovenaca su Mačkovšek i Janc postigli po sedam, a Bombaš devet golova.

Revanš meč se igra u subotu od 18:00 kada će Srbija biti domaćin u Kragujevcu.