OBRADOVIĆ BOLJI OD ĐORĐEVIĆA: Monako slavio protiv Fenera kome sledi utakmica u Beogradu!

evroliga 27. kolo

Do pobede su Monako predvodili Dijalo sa 24 i Motejunas sa 18 poena

Košarkaši Monaka savladali su Fenerbahče 92:78, u meču 27. kola Evrolige.

Fenerbahče se dobro držao u prvoj četvrtini, dok u nastavku meča nije imao nikakve šanse.

Posle prve četvrtine vodio je Fenerbahče 20:19, ali ih je Monako razbio u drugoj četvrtini, koju je domaćin dobio 36:13.

Imali su +22 na poluvremenu, u istom ritmu su nastavili i u trećoj deonici i ekipa Saše Đorđevića nikako nije uspela da se vrati.

Srpski reprezentativac Marko Gudurić meč je završio ranije zbog pet ličnih grešaka.

Upisao je 18 poena.

Danilo Anđušić je imao povredu desne noge i proveo je na terenu samo dva minuta, bez učinka.

Do pobede su Monako predvodili Dijalo sa 24 i Motejunas sa 18 poena.

U poraženom sastavu istakli su se De Kolo sa 19 i sa po 10 poena Bartel i Pjer.