Niko od saigrača ga nije pratio: NI FENOMENALNI JOKIĆ NIJE SPASIO DENVER PORAZA! (FOTO)
Nikola Jokić, Foto: Profimedia

NBA

Srpski centar Nikola Jokić vratio se na stazu odličnih igara uz dvostruki dvocifren učinak ali je to bilo nedovoljno da sačuva Denver od poraza od Šarlota sa 107:115. Uprkos ubedljivom vođstvi Denvera, gosti su u Bol Areni uspeli da u finišu meča preokrenu rezultat i dođu do pobede.

Denver je na svom terenu dobro ušao u meč i predvođen Nikolom Jokićem, koji je već u prvom poluvremenu ostvario dabl dabl ulinak, dođu do dvocifrene prednosti.

U nastavku se činičo da je pobeda domaćina neupitna jer su u poslednju četvrtinu u šli sa 17 poena prednosti, ali bez Jokića na parketu.

1 / 4 Foto: Profimedia

Jokić je meč završio kao najefikasniji igrač sa 29 postignutih poena uz 21 skok i pet asistencija za 35 minuta provedenih na parketu, ali nije imao dobru podršku tima.

Prvi sledeći po efikasnosti i timu Nagetsa bio je Fakundo Kampaco sa 12 ubačenih koševa.

U pobedničkom timu prednjačio je Keli Ubre Džunioro sa 23 poena, a pratili su ga Teri Rozir sa 17, odnosno Lamelo Bol i Majls Bridžis sa po 16.