PANTER HEROJ PARTIZANA: Crno-beli neverovatnim preokretom došli do velike pobede!

evrokup grupa a 3. kolo

Kompletan tok meča mogli ste pratiti putem portala Espreso

Objavljeno: 22:55h

Košarkaši Partizana u okviru trećeg kola grupe A Evrokupa pobedili su Huventud sa 68:67.

Crno-beli su gubili skoro celu utakmicu, ali su neverovatnom poslednjom četvrtinom uspeli da se izdignu iz pepela i kao feniks dođu do velika pobede.

Heroj ekipe je Kevin Panter koji je u poslednjem minutu pogodio odlučujuće šuteve i tako doveo Partizan do trijumfa.

KK Partizan

Crno-beli su bili nošeni sjajnom atmosferom u krcatoj hali Aleksandar Nikolić.

Amerikanac sa srpskim pasošem je imao 18 poena, a Ledej se zaustavio na 13. Kod Huventuda je 15 poena imao Para, Vilis 11, a Tomić 10.

Partizan je tako ostao ne poražen u grupi A, a ujedno i jedini neporaženi tim u Evropi.

KK Partizan

Sledeći meč Partizan igra u Andori.

IV ČETVRTINA

40. minut - PANTER PONOVO DOVEO PARTIZAN U VOĐSTVO 68:67

40. minut - Ribas pogodio, ponovo vodi Huventud. 66:67

40. minut - VODI PARTIZAN POGODTKOM PANTERA 66:65

40. minut - Lamonika je promenio odluku i svirao faul u napadu Tomiću, Partizan ima napad za vođstvo.

40. minut - Pogodio je Panter. 64:65

38. minut - NAPOKON TROJKA SMAILAGIĆA! 62:63

38. minut - Ledej iz horoga pogađa. 59:63

KK Partizan

36. minut - Partizan je smanjio prednost, ali poenima Tomića sa penala Huventud ima +4. 57:61

34. minut - Novim poenima sa slobodnih bacanja Partizan smanjio na 56:59

32. minut - Snažno zakucavanje Smailagića preko dva igrača. 53:59

KK Partizan

31. minut - Zagorac pogodio oba bacanja. 51:59.

III ČETVRTINA

30. minut - Panter pogađa novu trojku. 49:57.

28. minut - Trojka Kevina Pantera 46:54.

KK Partizan

28. minut - Prvi put dvocifrena prednost za Huventud posle trojke Pare. 54:43

27. minut - Mur pogodio za dva. 43:49

26. minut - Poeni Koprivice 47:41.

24. minut - Trojka Dangubića koja vraća Partizan u život. 43:39

KK Partizan

21. minut - Odmah na početku zakucava Kuruks. 36:39

II ČETVRTINA

20. minut - Velika borbenost Avramovića, iznudio je dva bacanja koja je pogodio.34:37

19. minut - Snažno zakucavanje Vilisa ima već devet poena. Trojka za Mura 32:35.

KK Partizan

18. minut - Laki poeni za Avramovića, pre toga je Tomić iz floutera pogodio za dva. 29:33.

16. minut - Dve trojke Ribasa, Huventud ide na +4. 27:31, tajm aut Partizana.

14. minut - Dalas Mur cepa mrežicu, Partizan ponovo vodi. 25:23

KK Partizan

13. minut - Partizan izgubljenim loptama dozvolio Huvnetudu da vrati prednost u svoju korist. 23:22

11. minut - Na pas Madara, Ledej pogađa trojku. 22:17

I ČETVRTINA

10. minut - Poenima Balše Koprivice Parizan posle prve četvtine vodi sa 19:17

KK Partizan

9. minut - Zakucava Birgander, ponovo vodi Huventud. 15:17

KK Partizan

7. minut - Okreće Partizan rezultat u svoju korist, prvo je Panter pogodio za dva, pa onda loptu ukrao i zakucao Kuruks. 13:11

6. minut - Zakucava Kuruks, Partizan se vraća 9:11

6. minut - Ledej je pogodio uz faul. 5:11.

KK Partizan

5. minut - Novu trojku daje Vilis, tajm aut Partizan. 2:11

4. minut - Prvu trojku na meču postiže Derik Vilis. 0:6. Prve poene za Partizan posdtiže Kevin Panter. 2:6

KK Partizan

2. minut - Posle minuta košarke prve poene postiže Huventud. 0:2