DOMINACIJA! Jokić UNIŠTIO Portland, ubacio im je 41 poen, a ZAKUCAVANJE na kraju bilo je WOW!!! (VIDEO)
Nikola Jokić dominira, Foto: Profimedia

NBA LIGA

U poslednjoj četvrtini dominirao je i Džamal Marej

Denver Nagetsi su pobedili Portland sa 111:106, a Nikola Jokić je odigrao još jednu MVP utakmicu, i sa 41 poenom je vodio svoj tim do pobede.

Srbin je na kraju za 38 minuta šutirao čak 17-32 (3-6 za trojke) i 4-4 sa linije slobodnih bacanja, a zabeležio je 41 poen, 5 skokova i 5 asistencija.

Utakmica je krenula furiozno za Jokića i Nagetse, i na kraju prve četvrtine imali su 9 poena razlike. Portland je uzvratio u drugoj, pa je na kraju poluvremena bilo izjednačeno, a u trećoj četvrtini rezultat je bio 21:21.

Denver je uspeo da se odlepi u poslednjoj četvrtini, ali sada zahvaljujući Džamalu Mareju, koji posle očajnog početka utakmice nije umeo da promaši kad je bilo najznačajnije.