UTAKMICA SE UVELIKO IGRALA KAD JE SAZNAO DA JE POZITIVAN NA KORONU! Kari je odmah izolovan, meč se nastavio!

nba u doba korone

Kada su u timu saznali da je Karijev rezultat testa na koronavirus pozitivan, igrač je odmah izolovan u posebnu prostoriju

Bek Filadelfije Set Kari je saznao da je pozitivan na koronavirus tokom prve četvrtine utakmice protiv Bruklina, preneo je poznati NBA insajder Adrijan Vojnarovski.

Kari nije ulazio u igru tokom prve deonice, ali je sedeo sa saigračima na klupi. Kada su u timu saznali da je Karijev rezultat testa na koronavirus pozitivan, igrač je odmah izolovan u posebnu prostoriju.

Bez obzira na to, ceo tim Seventisiksersa je posle meča morao u izolaciju u Njujorku gde će dočekati nove rezultate testiranja na virus.

Fila treba da igra sledeću utakmicu protiv Denvera u subotu, ali to sad zavisi od rezultata pomenutog testiranja.

S druge strane, Netsi će otputovati na gostovanje Memfisu bez obzira na pozitivan slučaj u ekipi s kojom su sinoć igrali.

Inače, 76ersi su na gostovanju Bruklinu upisali drugi poraz u sezoni iako su domaći bili bez dve najveće zvezde Kajrija Irvinga i Kevina Durenta (122:109). Najbolji poenter bio je Džo Heris s 28 postignutih poena.