STRELE DIREKTNO U SRCE KLIPERSA: Jokić im je sa ove dve trojke presudio, a ovako ih je ubijao celu utakmicu!

Svaka mu čast

Malo je reći da je pokidao i u ovom meču srpski reprezentativac

Nikola Jokić i njegov Denver napravili su još jedan neverovatan preokret protiv Klipersa i izjednačili u polufinalnoj seriji Zapadne konferencije na 3-3, pa će sedmi meč odlučivati koja će ekipa ići u finale.

Nagetsi su se vratili sa -19 u trećoj četvrtini, i napravili su preokret sličan kao i u prethodnom meču kada su gubili 16 razlike i na kraju pobedili.

Malo je reći da je upravo srpski reprezentativac bio najzaslužniji za to, i to ne samo poenterski kao najbolji pojedinac meča, već i pogađanjem trojki u pravim momentima.

Nećemo ovde pominjati onu ludačku trojku s jedne noge i preko ruke u prvom poluvremenu, već one kojima je presudio Klipersima u poslednjoj deonici.

Tu je najpre ona trojka pri rezultatu 85:84 za Denver.

A potom i ona koja je definitivno rešila pitanje pobednika na dva i po minuta pre kraja kojom su Nagetsi otišli na +13.

Kompletnu partiju Jokića možete pogledati na snimku ispod.