CRNO-BELI NISU USPELI: Valensija u drugom poluvremenu pokazala zube i savladala Partizan!
Košarkaši Valensije ugostiće Partizan u trećem kolu Evrokupa, Foto: Starsport©

evrokup 3. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 22:34h

Košarkaši Partizana su poraženi od ekipe Valensije u meču trećeg kola Evrokupa rezultatom 79:71.

Iako su odigrali odlično prvo poluvreme i imali lepu prednost, igra Partizana kao da se razbila u drugom poluvremenu, a to je iskoristila Valensija i zabeležila treću pobedu u Evrokupu.

Pobednički tim predvodili su Tomas sa 17 poena, odnosno Tobi sa 15, dok je Pejdž u poraženom Partizanu uspeo da postigne 14 koševa.

Ovo je drugi poraz tima Nenada Čanka, koji će sledeći meč igrati u Beogradu protiv ekipe Liona.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

KRAJ MEČA: Pobeda Valensije - 79:71

73:66 - Valensija blizu pobede...

70:64 - Partizan se vratio, smanjili su zaostatak na 6 poena

70:61 - Nikolić je upisao svoj 10 poen

68:57 - Ne posustaju Španci, ali Partizan spušta na -9

64:54 - Kraj treće četvrtine, Markus Pejdž postiže poen sa zvukom sirene!

62:50 - Loša četvrtina za Partizan, sve manje šanse za eventualnu pobedu

59:48 - I dalje dvocifrena prednost na strani španskog tima

57:44 - Valensija je upalila mašinu i ima veliku prednost na početku trećeg perioda

43:40 - Poluvreme, domaćin vodi posle prvih 20 minuta.

Markus Pejdž
Markus Pejdž foto: Starsport©

41:40 - Košarkaši Valensije imaju prednost na 12 sekundi do kraja poluvremena

36:38 - Partizan igra odličan meč u Španiji i više je nego ravnopravan rival sa Valensijom

29:31 - Serija domaćina od 5:0

24:27 - San Emeterio smanjuje zaostatak Valensije

20:25 - Gavrilović sa 4 vezana poena koristi lošiju igru Valensiju i donosi finu prednost svom timu

Strahinja Gavrilović
Strahinja Gavrilović foto: aba-liga.com

20:21 - Gotova je prva četvrtina, Partizan ima minimalnu prednost

15:21 - Gavrilovićevo polaganje bilo je dovoljno da trener domaćih zatraži tajm-aut

15:17 - Trojka Markusa Pejdža, njegov sedmi poen

9:10 - Crno-beli su odlično ušli u meč i imaju prednost posle polovine prve četvrtine

20:45 - Utakmica u Valensiji je počela

19:50 - Najava meča iz ugla Vanje Marinkovića: