ZVEZDA POVELA U SERIJI: Stisak Kuzmića i Bjelice u reketu bio je prejak za Megu!

KLS, polufinale plej-ofa

Sva dešavanja na meču ste pratili u našem "lajv blogu" na Espreso.co.rs

Objavljeno: 22:53h

40. minut - Kraj utakmice! Crvena zvezda je povela u polufinalnoj seriji plej-ofa KLS.

38. minut - Sve je već rešeno, Zvezda je prebacila i 20 poena razlike u jednom trenutku. Aktivan rezultat je 78:61.

33. minut - Zvezdina prednost je sada porasla na +16. Crveno-beli su čak 47 puta šutirali za dva i pogodili 22 puta.

30. minut - Mega je dobila ovu četvrtinu za jedan poen, ali Zvezda ima prednost 62:50, iako za tri poena šutira 1/8.

26. minut - Spasojević drži Megi priključak u ovoj trećoj četvrtini, ali Bjelica i Kuzmić i dalje zadaju velike probleme gostima. Zvezda ima prednost 57:46.

24. minut - Održava Crvena zvezda svoju dvocifrenu koju je teško stekla i vodi 50:40.

20. minut - Crveno-beli odlaze na odmor sa +13. Nema Mega rešenje za Kuzmića ili Bjelicu ispod koša. Stao je i šut sa distance i sve to je rezultiralo vođstvom domaćina posle 2 četvrtine 46:33.

19. minut - Mega je već stigla do dvocifrenog broja izgubljenih lopti, a uz to Marko Tejić već ima četiri lične greške. Zvezda stiže do +8 i vodi 39:31.

15. minut - Očekivano domaći dominiraju u reketu preko Kuzmića i Bjelice, čiji poeni i održavaju prednost 33:31.