LEBRON DŽEJMS RASEKAO USNU ČUVENOM SUDIJI: "Već 25 godina si hteo da to uradiš!" (VIDEO)
Skot Foster i Lebron Džejms, Foto: Printscreen/Twitter/ClutchPoints

NBA plej-of

On možda nije, ali Kris Pol verovatno jeste

Nesvakidašnja situacija se desila krajem prvog poluvremena trećeg duela Los Anđeles Lejkersa i Denvera srpskog centra Nikole Jokića.

Domaćin je bio u naletu, a nekoliko napada pre nego što je sustigao 14 poena prednosti Nagetsa, Lebron Džejms je potrčao u jednu kontru i pritom se sudario sa sudijom Skotom Fosterom koji nije uspeo na vreme da se izmakne.

"Kralj" se uporno žalio da ga je arbitar omeo u kontri, a Fosteru je nakratko pružena lekarska pomoć jer je pri ovom sudaru sa snažnim Džejmsom zadobio posekotinu usne.

- Već 25 godina si hteo da uradiš ovo - našalio se iskuni sudija sa Lebronom tokom prekida.

On možda nije, ali Kris Pol verovatno jeste s obzirom da je iskusni plej Finiksa (38) imao čak 13 uzastopnih plej-of poraza na utakmicama na kojima mu je sudio Foster. Niz se prekinuo ove sezone protiv Klipersa.

A Denver je u poslednjoj četvrtini opet serijom 13-0 opet pobegao Lejkersima i poveo 3-0 u pobedama.