BOSTON RASTAVIO MILVOKI NA PROSTE ČINIOCE! Seltiksi osramotili lidera (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Milvokija i Denvera, Foto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

NBA LIGA

Sredinom treće četvrtine, na semaforu je stajalo 108:64, a umalo je bilo i +50 pošto je tim iz TD Gardena vodio 128:79

Objavljeno: 09:01h

Očekivao se derbi između lidera i drugoplasiranog na tabeli Istočne konferencije NBA lige, ali smo gledali ubijanje u pojam i iživljavanje.

Boston je rastavio Milvoki kao gost na proste činioce sa 140:99, a Seltiksi su pobegli značajno krajem prvog poluvremena kada su imali i do +30.

Detalj sa utakmice Milvokija i Denvera
Detalj sa utakmice Milvokija i Denverafoto: USA TODAY Sports / ddp USA / Profimedia

Sredinom treće četvrtine, na semaforu je stajalo 108:64, a umalo je bilo i +50 pošto je tim iz TD Gardena vodio protiv prvoplasirane franšize 128:79!

Kod pobednika jedino se Majk Muskala nije upisao, iako je igrao sedam minuta, a najbolji je bio Džejson Tejtum sa 40 poena.

Džejlen Braun imao je 30 poena, Al Horford i Malkolm Brogdon po 14, a dvocifren je bio i Markus Smart sa 10 poena.

Kod Baksa Janis Adetokumbo 24 poena, Kris Midlton 13, a Bobi Portis 12 poena i 10 asistencija.