MNOGI SU SUMNJALI, ALI... Partizan je obezbedio evropsko proleće! (VIDEO)

Liga šampiona, 12. kolo!

Sada bi samo čudo moglo da ih odalji od prezimljavanja u ovom mladom takmičenju!
Objavljeno: 23:12h

63:65! POBEDAAAAAAA! HEČER POLAŽE U POSLEDNJIM TRENUCIMA!

63:63 - Deseti šut Hečera je ušao u koš, a do tada nijedan! Ovoga puta, ušlo je uz faul, što ovaj igrač nije iskoristio!

63:61 - Partizan gubi! Šepard dere!

61:61 - Trojka za trojku! Andrićeva četvrta, ali je odmah uzvratio neverovatni Šepard!

58:58 - Liber pogađa dva slobodna bacanja!

56:58 - Partizan igra dobru odbranu! Čak je i Šepard zaustavljen.

54:55 - TROJKAAAA ANDRIĆAAAAA!!! Treća!

54:52 - Liber daje trojku!

51:52 - VODI PARTIZAN! Novica Veličković je zakucao!

51:50 - Serija Partizana 15:2! Karahodžić je zakucao!

51:46 - MIHAJLO ANDRIIIIIIIIĆ! Dvojka iz ugla. 10:2 serija Partizana!

GOTOVA JE TREĆA ČETVRTINA! Šarloa je imao poslednji napad u njoj, Liber je promašio trojku!

51:44 - Adin Vrabac postiže svoj 11. poen i to na sjajan način! Divan prodor kroz srce reketa!

51:40 - Brendon Boumen je zakucao i doneo novu dvocifrenu prednost!

49:40 - Luković pogađa dva bacanja, ponovo je prednost samo jednocifrena!

49:38 - Dobra kontra crno-belih, Andrić pogađa za tri! Na drugoj strani, Luković skida čistu trojku sa obruča.

49:35 - 24 poena za Šeparda! Neverovatan igrač! Nova izgubljena lopta za Partizan, peta u trećoj četvrtini.

45:35 - Bravo za Lukovića! Dobra finta, čekanje kontakta i onda poeni uz dodatno slobodno bacanje! Nažalost, bacanje je promašio!

45:33 - Tumba pogađa za dva uz malu pomoć sreće!

43:33 - Ali, Vrabac vraća trojku!

43:30 - Liber pogađa trojku za najveću prednost i seriju od 9:0!

38:30 - Tumba pogađa za najveću prednost Šarloa do sada, a Hečer je iz tri pokušaja pogodio nula trojki! Mihailo Andrić je prodao jednu loptu, ali se onda Birčević odlično postavio i izvukao faul u napadu!

34:30 - Dogodilo se nemoguće! Šepard je promašio šut!

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

GOTOVO JE PRVO POLUVREME! Hečer je promašio trojku!

34:30 - Dobra trojka domaćih, Džikić koristi tajm-aut pred poslednji posed Partizana u prvom poluvremenu! Strelac je bio ponovo Boumen, koji sada ima osam poena!

31:30 - Odličan Karahodžić na ofanzivnom skoku, održava Partizan u rezultatskom egalu!

31:28 - Dobri poeni Švarca sa zvukom sirene! Četvrti strelac za domaći tim!

29:28 - Koprivica postiže svoj osmi poen! Iz igre 3/3 za sada!

29:26 - Меđu crno-belima samo Vrabac i Koprivica imaju po šest poena, ostali su dali manje! Sa druge strane, svega tri igrača su se upisala u strelce!

27:22 - NEVEROVATNO! Nova trojka Šeparda! A onda i polaganje! Već je dao 20 poena!

22:20 - Vrabac je položio, Novica iskreirao, pa je domaći trener morao da traži tajm-aut!

22:18 - Dobar Partizanov početak druge četvrtine!

POČEO JE DRUGI PERIOD!

20:14 - Dževon Šepard je postigao čak 15 poena u prvoj četvrtini! Završio ju je trojkom.

17:14 - Sjajan poluhorog Koprivice! Partizan je opet u rezultatskom egalu, a i u maloj seriji, koju je prekinuo Šepard sa 12 poena!

15:12 - Uroš Luković održava Partizan u igri! Posle neuspešnog napada domaćih, dva slobodna bacanja promašio je Stefan Pot!

15:10 - Serija od 5:0 domaćeg tima! Strelci Bouman i Šepard! Ovaj drugi je dao devet, prvi pet...

8:10 - MIHAILO ANDRIIIIIIIIĆ! Trojka! To se od njega očekuje...

8:7 - Već druga trojka za Belgijance, Šepard je strelac!

5:7 - Uroš Luković je postigao tri poena u istom napadu! A, onda je i Kenan Karahodžić

3:2 - Nekoliko napada sa obe strane bilo je neuspešno, na samom kraju te serije Birčević je promašio trojku, što je kaznio Brendon Boumen sa trojke!

0:2 - Prvi koš na utakmici dao je Adin Vrabac!

0:0 - Utakmica je počela!

20:26 - Podrška stiže sa svih strana...

20:20 - A, podsetimo se i kako je Partizan upisao poslednju pobedu u Ligi šampiona protiv Solnoka!

20:00 - Evo stanja na tabeli u grupi E, u kojoj se takmiče ove dve ekipe.