ZVEZDA RUTINSKI SA KRKOM! Ne ispušta se PRVO MESTO! Radonjić pustio "bebu" na teren!

aba liga

Crvena zvezda je savladala ubedljivo Krku u Pioniru 76:56.

Objavljeno: 19:38h

Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su nadigrali Krku iz Novog Mesta rezultatom u utakmici 24. kola ABA lige.

Crveno-belima je ovo 20 trijumf ove sezone, uz samo dva poraza i praktično je obezbeđeno prvo mesto na kraju ligaškog dela regionalnog takmičenja.

Kao što se i očekivalo, pitanje pobednika u ovom meču nije se postavljalo nijednog momenta, a Dejan Radonjić je uspeo da rasporedi minutažu ravnomerno.

Čak je priliku da debituje dobio 16-godišnji Nikola Topić, sin legende jugoslovenske košarke Milenka Topića i proslavljenog reprezentativca.

Već do poluvremena je stigla do +21 (45:24), a u drugom delu susreta išla i do +28, pa je mnogo pre kraja sve bilo rešeno.

Interesantno je da su se svi igrači Zvezde upisali u listu strelaca, a da niko od njih nije imao dvocifren učinak.