SJAJNE VESTI ZA PARTIZAN: Crno-beli se obradovali rezultatom iz Španije, nada za vrh tabele i dalje postoji!

lepo po njih

Košarkaši Andore savladali su Huventud 72:71, u meču 14. kola Evrokupa.

Huventud nije uspeo da održi prednost u četvrtoj četvrtini i tako "zacementira" prvu poziciju u grupi.

Sada su na skoru 11-3, dok je Partizan na 9-5, na četiri kola pre kraja. Crno-beli još imaju šanse za prvo mesto.

U prvom poluvremenu viđena je prava rezultatska klackalica, a na odmor je otišao Huventud sa poenom prednosti.

Gosti su odigrali sjajnu treću četvrtinu i imali su najvećih +8, dok su na poslednji mali odmor otišli sa +6.

Vodili su većim delom četvrte četvrtine, da bi Andora na minut do kraja preokrenula serijom 9:0 za +2.

U poslednjem minutu nije bilo poena, a na pet sekundi do kraja je Huventud imao napad za produžetak ili pobedu.

Nisu ga iskoristili i sa linije penala Andora overava pobedu.

Do pobede su ih predvodili Pauli sa 13, Miler-Mekintajer i Morgan sa po 11 i Hena sa 10 poena.

U poraženom sastavu istakli su se Para sa 15, Felis sa 14 i Tomić sa 12 poena.

Šljonsk je u ranijem terminu savladao Trento 77:68, u duelu dve najlošije ekipe u grupi.