Bajern NEMILOSRDAN! Demonstrirao SILU! Levandovski ISPISAO ISTORIJU! PIROVA pobeda Intera! Liverpul se ISPORMAŠIVAO
FK Bajern Minhen - FK Inter, Foto: Epa/ PETER POWELL, Epa/ Ronald Wittek

liga šampiona osmina finala revanš utakmice

Fudbaleri Bajerna iz Minhena završili su posao protiv Salzburga već u prvom poluvremenu, dok je mnogo neizvesnije bilo na Enfildu gde su se sastali Liverpul i Inter.

Robert Levandovski je u razmaku od jedanaest minuta postigao tri gola. Do duše dva su sa bele tačke, ali pogodak je pogodak.

Do kraja prvog poluvremena mrežu Salcburga zatresao je i Gnabi.

U drugom delu meča, Miler je dva puta bio stralac za Bajern, a mrežu je pogodio i Sane, koji je upisao i asistenciju. Na drugoj strani Gjergor je uspeo da se upiše u strelce pri rezultatu 5:0. Na kraju Bajern - Salcburg 7:1.

Na "Enfildu" se gol čekao do 61. minuta, kada je Lautaro Martinez postigao efikasan pogodak sa ivice kaznenog prostora. Time je Argentinac prekinuo post od deset utakmica bez gola u Ligi šampiona.

Samo minut kasnije Aleksis Sančez je poslat van terena! Crveni je dobio Čilenac koji je startovao otvorenim đonom. Salah je pogodio dve stative na ovom meču, ali nije uspeo da savlada Handanovića.

Pirova pobeda Intera na Enfildu. Ako je Italijanima za utehu, prvi su tim koji je savladao Liverpul u ovoj sezoni Lige šampiona!

II poluvreme:

Kraj meča u Minhenu, nakon pvog susreta i 1:1, Bajern iz Minhena je demolirao Salcburg 7:1.

92. minut: Dijaz sa par metara šutira, Vidal požrtvovano spasava mrežu

86. minut: Sane nakon asistencije dolazi i do pogotka - 7:1

83. minut: Miler po drugi put na meču trese mrežu Salzburga nakon asistencije Sanea!

Robert Levandovski

76. minut: Neće lopta u gol kada Salah šutira - ponovo pogađa stativu!

70. minut: Salzburg smanjuje prednost Bajerna - 5:1 Kjergor brani čast svoje ekipe

Aleksis Sančez dobija crveni karton! Da li time gasi nadu Intera da može do izjednačenja?

61. minut: Lautaro Martinez prekida post od deset utakmica bez gola u Ligi šampiona! Golčina za 0:1!

60. minut: Lautaro nije znao da li da doda ili da šutira, iz sjajne pozicije na kraju korner za Inter. Ova šansa prekinula je dominaciju Liverpula!

- Na "Enfildu" Salah pogađa okvir gola

54. minut: Miler na asistenciju Sanea dolazi do velikih 5:0

47. minut: Zahuktava se na Enfildu, Aleksis Sančez pokušava glavom, a potom na drugoj strani Arnold. Mreže i dalje miruju!

I POLUVREME:

Kraj prvog dela igre

45+5. minut - Odličano je šutirao Aleksander Arnold, kada je iz slobodnjaka poslao loptu tik pored desne stative gola Intera.

45+5. minuta - Žuti karton je dobio Vidal

41. minut - Prva prilika za Inter, ali je dobro intervenisao Alison.

FK Liverpul, FK Inter

Bajern ne zna da stane, postiže i četvrti gol na utakmici. Ovoga puta je strelac bio Serž Gnabri.

FK Bajern Minhen

31, minut - Najbolja prilika za Liverpul, Matip je posle prekida sa leve strane pogodio prečku.

25. minut - Prekinta utakmica na Enfilfu zbog dešavanja na tribinama.

Već je 3:0! Robert Levandovski je neverovatan igrač. Poljak je za 23 minuta postigao het trik

Novi gol za Bajern je dao Levandovski, i to ponovo sa bele tačke, deluje da su Bavarci rešili sve dileme o tome ko ide u četvrtfinale.

20. minut - Faul nad fubalerom Liverpula, Klop negoduje posle ove odluke

Bajern vodi protiv Salcburga, posle penala gol je postigao Robert Levandovski.

5. minut - Bez velikih prilika do sada na utakmici.