HAOS U NOVOM PAZARU! Opšta tuča, prekid i nova pobeda Lalatovića! (VIDEO)
Tuča u Novom Pazaru, Foto: Arenasport/printscreen

totalno rasulo!

Kragujevački Radnički 1923 upisao je drugu uzastopnu pobedu pod vođstvom Nenada Lalatovića, pošto je savladao Novi Pazar u gostima rezultatom 1:0, a meč je obeležila opšta tuča!

Jedini gol na utakmici postigao je Nikola Kovačević u 66. minutu i tako rešio duel, iako je Novi Pazar imao više prilika tokom meča.

Završnicu su obeležila isključenja na obe strane i incidenti i tuča koju je izazvao Filip Pavišić u drugom minutu nadoknade.

Tada je podigao sa zemlje protivničkog igrača koji se žalio na povredu i ponovo ga bacio na patos, zbog čega je došlo do tuče obe klupe i velike gužve.

Sa tribina su letele stolice i svi mogući tvrdi predmeti, a fudbal se nije igrao u narednih sedam ili osam minuta.

Na kraju je susret završen posle 14 minuta nadoknade pobedom Radnika, iako je u poslednjem minutu propuštena stopostotna šansa Veljka Trifunovića za 2:0, a na drugoj strani Vlajković iz slobodnog udarca sa 20 metara sjajno gađao a Lukić još bolje odbranio.