ERIKSEN PORAŽEN NA SVOM POVRATKU FUDBALU: Mančester ponovo razočarao svoje navijače, Milivojević tragičar Palasa!

premijer liga 27. kolo

Fudbaleri Mančester junajteda i Votforda odigrali su bez golova na Old Trafordu u meču 27. kola Premijer lige.

Na "Teatru snova" usledio je novi kiks "crvenih đavola" koji bi mogao skupo da ih košta u borbi za Ligu šampiona.

Junajted je uputio čak 22 udarca, ali samo tri u okvir gola koja je odbranio sjajni Ben Foster, a za promašaje će kritike najviše trpeti dve najveće zvezde – Kristijano Ronaldo i Bruno Fernandeš.

Ronaldo je pogodio stativu, još pregršt puta se saplitao pred golom gostiju, dok je Bruno promašivao i zicere.

Junajted je ostao četvrti, ali samo sa dva boda više od Arsenala i čak tri meča više, pa je jasno u koliko lošoj poziciji čeka naredni gradski derbi sa Mančester sitijem.

Istovremeno, Luka Milivojević postigao je autogol u remiju Kristal Palasa i Barnlija 1:1 na Selhust parku.

Kapiten londonskog tima je nespretno reagovao na centaršut Arona Lenona i poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Bilo je to na startu drugog poluvremena, u koje je domaćin ušao sa vođstvom Džefrija Šlupa.

Njukasl je pobedio na gostovanju Brentford 2:0 u meču koji će se pamtiti po povratku na teren Kristijana Eriksena.

Danac je zaigrao prvi meč od srčanog udara na Evropskom prvenstvu prošlog leta, tako što je ušao u 52. minutu.

U tom trenutku "svratke" su već imale dva gola više zahvaljujući Žoelitonu i Džoku Viloku, ali i igrača više zbog isključenja Da Silve.

Njukasl je upisao četvrti trijumf iz poslednjih pet mečeva i potpuno se podigao, dok Brentford polako klizi za opasnoj zoni.