GOLEADA U KRUŠEVCU ZAVRŠENA BEZ POBEDNIKA: Napredak i TSC pružili pravi spektatkl svim gledaocima!

superliga srbije 24. kolo

Objavljeno: 17:01h

Fudbaleri Napretka i TSC iz Bačke Topole odigrali su danas u Kruševcu nerešeno 2:2, u utakmici 24. kola Super lige Srbije.

Domaći Napredak poveo je golom Saše Marjanovića u 22. minutu, a izjednačio je Mihajlo Banjac u 52. Vodjstvo TSC-u doneo je Nemanja Petrović golom u 67. minutu, a Napredak je izjednačio golom Miloša Džugurdića u prvom minutu nadoknade vremena.

Napredak je od 40. minuta igrao sa desetoricom, nakon što je Stefan Jovanović dobio drugi žuti karton.

Ekipa iz Kruševca je u poslednje tri utakmice bez pobede, a posle drugog uzastopnog remija zauzima šesto mesto na tabeli sa 32 boda.

TSC je pretrpeo 10. poraz u prvenstvu i ima 30 bodova na sedmom mestu na tabeli.