U POSLEDNJEM TRENUTKU! Proradila veza Mesi - Mbape! (VIDEO)
Mesi i Mbape, Foto: Profimedia

LIGA 1!

Francuz se mučio, pa doneo pobedu Parižanima

Fudbaleri Pari Sen Žermena su u samom finišu pobedili Ren 1:0, u derbiju 24. kola francuske Lige 1.

Lider je do trijumfa nad petoplasiranim timom šampionata stigao u trećem minutu sudijske nadoknade, kada je strelac bio Kilijan Mbape.

On je mrežu rivala pogodio nakon asistencije Lionela Mesija. Bio je to precizan udarac po zemlji u drugi ugao golmana.

Činilo se do tog momenta da će upravo ovaj napadač biti tragičar susreta, pošto je u finišu prvog poluvremena pogodio stativu, da bi u 65. minutu bio precizniji.

Postigao je gol, ali je on posle intervencije VAR tehnologije bio poništen zbog minimalnog ofsajda.

PSŽ je i dalje suveren u Ligi 1, prvi je na tabeli sa 59 bodova, 16 više uz meč više od najbližeg pratioca Marseja.

Ren je sa druge strane peti sa 37 bodova.