STVARI POLAKO DOLAZE NA SVOJE MESTO: Navijači Lajpciga uživali u pobedi uz tri prelepa gola (FOTO)

BUNDESLIGA, 22. KOLO

Ozbiljan kvalitet koji poseduje ekipa Domenika Tedeska počeo je da daje konkretne rezultate

Objavljeno: 23:14h

Fudbaleri Lajpciga pobedili su na svom terenu Keln sa 3:1, u prvoj utakmici 22. kola Bundeslige.

Ozbiljan kvalitet koji poseduje ekipa Domenika Tedeska počeo je da daje konkretne rezultate. Navijači na tribinama Red Bul Arene, uživali su u tri prelepa gola domaćeg tima.

Nkunku je doveo Lajpcig u vođstvo iz slobodnog udarca u 25. minutu. Dani Olmo je sjajno šutirao u 54. minutu za dupliranje prednosti, a samo tri minuta kasnije Anhelino je krunisao izuzetnu akciju domaćeg tima.

Konačan rezultat postavio je igrač Kelna Lemperle u u prvom minutu nadoknade vremena.

Lajpcig je ostvario 10. pobedu u ligi, dok je Keln pretrpeo šesti poraz.