PARTIZAN SPREMAN ZA NASTAVAK SEZONE: Stanojevićev tim posle preokreta pobedio šampiona Gruzije (FOTO)

ZIMSKE PRIPREME

Jesenji prvak Srbije pobedio je Dinamo iz Batumija 3:1

Objavljeno: 20:58h

Fudbaleri Partizana pobedili su Dinamo iz Batumija rezultatom 3:1, u poslednjem pripremnom meču u Turskoj.

Dinamo je poveo u šestom minutu preko Mamušašvilija, čiji je volej sa dvadesetak metara, uz pomoć Saničanina, prevario Stevanovića.

Partizan je do izjednačenja došao kada je mladi Nikola Terzić u 37. minutu poravnao rezultat nakon idealne lopte Natha. Izraelac je maestralno proigrao i u 45. minutu, ovoga puta Gomeša, koji je u gužbi zatresao mrežu Alavidzea.

Pobedu Partizana u 84. minutu, overio je rezervista Marko Milovanović, koji je rutinski rešio situaciju jedan na jedan.

Partizan je na pripremama ostvario trijumfe nad Tikvešom (2:1) i Dinamom iz Batumija (3:1), dok je poraze doživeo od Bašakšehira (1:0) i moskovskog Dinama (2:1). Prvi meč u drugom delu sezone igraju 12. februara na gostovanju kod niškog Radničkog.