BORJAN I DEGENEK NISU SKINULI MODEL "ORLOVA"! DO MUNDIJALA TEŽIM PUTEM!
Milan Borjan i Miloš Degenek, Foto: Profimedia

AZIJSKE KVALIFIKACIJE

Fudbaleri Omana i Australije remizirali su 2:2 u azijskim kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru.

Objavljeno: 21:08h

Australiji je igrao samo trijumf kako bi imala realne šanse da izbori direktnu vizu za Mundijal, međutim ispustila ga je minut pre kraja.

Tada je Karačić bio neoprezan i startovao na protivničkog igrača, bio je blag kontakt, ali je sudija pokazao na penal.

Favaz ga je iskoristio i drugi put se upisao u strelce, nakon što je u 54. minutu maestralno pogodio.

Tako je "poništio" golove Meklarena iz penala u 15. i Moja u 79. minutu i približio "kengure" baražu.

Kako bi ga izbegli, moraće da pobede Japan na svom i Saudijsku Arabiju u gostima, što je težak zadatak protiv dve najbolje selekcije u grupi.

Bivši defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek odigrao je ceo meč.