ZVEZDA U REVIJI GOLOVA DOŽIVELA PRVI PORAZ: Šahtjor naneo crveno-belima prvi neuspeh na pripremama u Turskoj!

bilo je uzbudljivo

Prvo su igrali nerešeno sa ekipom Maribora, potom su savladali LASK iz Linca sa 2:1

Objavljeno: 16:58h

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Šahtjora sa 3:2 u trećoj pripremnoj utakmici u Turskom letovalištu Belek.

Ekipa iz Ukrajine su za pet minuta postigli dva gola, prvo je u 13. minutu Mudrik otvorio mrežu Zvezde, da bi onda najnovije pojačanje Šahtjora David Neres poveća na 2:0 u 18. minutu.

U drugom delu je Zvezda došla do izjednačenja. Aleksandar Dragović je u 58. postigao prvi gol za crveno-bele, a rezultat je poravnao Ohi samo deset minuta kasnije.

1 / 4 Foto: Starsport©

Ali je pobednički gol postigao ponovo David Neres u 72. minutu čime je postavio i konačan rezultat utakmce.

Treba reći da je Milan Pavkov promašio penal.

Ovo je prvi poraz Zvezde na pripremam, prvo su igrali nerešeno sa ekipom Maribora, potom su savladali LASK iz Linca sa 2:1.