DVA REMIJA U NEMAČKOJ: Nikome postignuti rezultati nisu odgovarali (FOTO)

BUNDESLIGA, 19. KOLO

Arminija, Grojter Firt i Augzburg i dalje se nalaze u zoni ispadanja

Objavljeno: 20:22h

Fudbaleri Augzburga i Ajntrahta iz Frankfurta odigrali su nerešeno 1:1, u meču 19. kola Bundeslige.

Daiti Kamada je u 22. minutu doveo goste iz Frankfurta u vođstvo, a bod domaćem timu u 38. minutu donosi Mihael Gregorič.

Tim iz Frankfurta u sledećem kolu dočekuje Arminiju Bilefeld, a Augzburg gostuje Bajer Leverkuzenu.

Fudbaleri Arminije i Grojter Firta odigrali su u Bilefeldu nerešeno 2:2. Masaja Okugava je u osmom minutu postigao gol za domaći tim, a Džejmi Leveling je izjednačio u 35. minutu. Golom Havarda Nilsena u 67. minutu gosti dolaze do prednosti, da bi do kraja meča bod Arminiji doneo Gonsalo Kastro u 83. minutu.

Arminija u sledećem kolu gostuje Ajntrahtu u Frankfurtu, a Grojter Firt dočekuje Majnc.