NASTAVLJA DA REŠETA RIVALE: HET-TRIK fantastičnog Mitrovića i to za samo 45 minuta igre (FOTO)

kakav strelac!

Pored golova zabeležio je i jednu asistenciju

Objavljeno: 17:34h

U toku je utakmica između Fulama i Bristol Sitija u okviru 27, kola engleskog Čempionšipa.

Nakon prvog poluvremena Fulam vodi sa neverovatnih 5:2, a srpski golgeter Aleksandar Mitrović bukvalno briljira.

Zanimljivo je da su gosti poveli na meču, apotom je usledio spektakularan preokret Fulama u režiji Aleksandra Mitrovića.

1 / 3 Foto: Profimedia

Popularni Mitrogol je za svega 45 minuta, tri puta zatresao mrežu gostiju, a uz sve to imao je i jednu asistenciju.

Srpski golgeter pogodio je u 21, 41, i 45 minutu, a 31. asistirao je Kebanu za drugi pogodak Fulama.