JUNAJTED ZA PET MINUTA ISPUSTIO DVA GOLA PREDNOSTI: Norič na svom terenu pobedio Everton (FOTO)

premijer liga, 22. kolo

Njukasl i Votford odigrali su nerešeno 1:1

Objavljeno: 22:49h

Fudbaleri Aston Vile i Mančester junajteda odigrali su nerešeno 2:2, u 22. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Junajted sa 2:0, golovima Bruna Fernandeša u šestom i 67. minutu. Aston Vila je stigla do izjednačenja u periodu od pet minuta. Prvo je rezultat smanjio Džejkob Remzi u 77. minutu, da bi konačan rezultat postavio Kutinjo u 82. minutu.

Norič je na svom terenu pobedio Everton sa 2:1. Strelci za Norič bili su Majkl Kin autogol u 16. i Adam Ida u 18. minutu, dok je gol za Everton postigao Rišarlison u 60. minutu.

FK Norič, FK Everton

Njukasl i Votford odigrali su nerešeno 1:1. Poveo je Njukasl golom Alana Sen-Maksimena u 49. minutu, da bi izjednačenje Votfordu doneo Žoao Pedro u 88. minutu.

Vulverhempton je na svom terenu savladao Sautempton sa 3:1. Strelci na ovom meču bili su Raul Himenes iz penala u 37, Konor Koudi u 59. i Adama Traore u prvom minutu sudijske nadoknade vremena za Vulverhempton. Gol za Sautempton postigao je Džejms Vord-Prauz u 84. minutu.