KOMPLETIRAN EFIKASAN DAN U PREMIJER LIGI: Brajton stigao do dugo čekane pobede (FOTO)

OBA GOLA PALA U PRVOM POLUVREMENU

Strelci su bili Trosar i Mopaj

Objavljeno: 23:14h

Fudbaleri Brajtona savladali su Brentford 2:0 i prekinuli niz od 11 utakmica bez pobede u Premijer ligi.

Poslednju pobedu u Premijer ligi Brajton je ostvario 19. septembra, kada je savladao Lester 2:1.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Mrežu "pčelica" prvi je zatresao Trosar u 34. minutu, da bi osam minuta kasnije konačan rezultat postavio Mopaj.

Nakon ove pobede Brajton je preuzeo 9. mesto na tabeli sa 23 boda dok je Brentford na 13. poziciji sa tri boda manje.