IZENAĐENJA U SERIJI A: Napoli šokirao svoje navijače na svom stadionu, Sasuolo savladao Lacio!

loša forma

Napoli je pretrpeo drugi uzastopni poraz, poslednje tri utakmice je bez pobede i četvrti je na tabeli sa 36 bodova.

Fudbaleri Empolija pobedili su večeras na gostujućem terenu Napoli sa 1:0, u utakmici 17. kola Serije A.

Jedini gol postigao je Patrik Kutrone u 70. minutu.

Napoli je postigao gol u 62. minutu kada je strelac bio Huan Žezus, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Empoli ima osam pobeda u ligi i sedmi je na tabeli sa 26 bodova.

Fudbaleri Sasuola pobedili su na svom terenu Lacio sa 2:1.

Lacio je poveo golom Matije Zakanjija u šestom minutu, a izjednačio je Domeniko Berardi u 63. minutu, na asistenciju Đakoma Raspadorija.

Pobedu domaćima doneo je Raspadori pogotkom u 69. minutu, na dodavanje Berardija.

Sasuolo je utakmicu završio sa desetoricom, pošto je crveni karton dobio Kan Ajan.

Sasuolo je 12. na tabeli sa 23 boda, a Lacio ima dva boda više na devetom mestu na tabeli.