EVERTON PONOVO IZGUBIO: Kristal Palas je bio bolji na svom terenu!

premijer liga 16. kolo

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su večeras na svom terenu u Londonu Everton sa 3:1, u utakmici 16. kola Premijer lige.

Kristal Palas poveo je u 41. minutu golom Konora Galagera, a prednost je udvostručio Džejms Tomkins u 62. minutu.

Gol za Everton postigao je Salomon Rondon u 70. minutu, a konačan rezultat postavio je Galager, svojim drugim golom na meču u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Londonska ekipa prekinula je niz od tri poraza i posle četvrtog trijumfa u ligi zauzima 12. mesto sa 19 bodova.

Everton je pretrpeo osmi poraz i ima 18 bodova na 14. mestu.

Ranije danas Barnli i Vest Hem odigrali su nerešeno 0:0, a Lester je pobedio Vest Hem sa 4:0.

Utakmica Brajtona i Totenhema odložena je zbog velikog broja zaraženih korona virusom u londonskoj ekipi.