VALENSIJA SLAVILA NA STRANI: Slepi miševi odneli sva tri boda sa Baleidosa!

la liga 16. kola

Fudbaleri Valensije pobedili su večeras na gostujućem terenu Seltu iz Viga sa 2:1, u utakmici 16. kola španske lige.

Selta je povela u 11. minutu kada je strelac bio Jago Aspas, a izjednačio je Ugo Duro u 19. Pobedu Valensiji doneo je Maksimilijano Gomes pogotkom u 53. minutu.

Valensija je prekinula niz od tri remija u prvenstvu i posle pete pobede zauzima osmo mesto na tabeli sa 22 boda.

Selta je pretrpela osmi poraz i sa 16 bodova zauzima 14. mesto.

Ranije danas Rajo Valjekano pobedio je Espanjol sa 1:0, Elče je bio bolji od Kadiza 3:0, a Levante i Osasuna odigrali su nerešeno 0:0.