LAZOVIĆ PROVEO 90 MINUTA NA TERENU U SPEKTAKULARNOJ POBEDU VERONE: Specija i Sasuolo podelili bodove!

serija a 16. kolo

Fudbaleri Verone pobedili su danas na gostovanju ekipu Venecije sa 4:3, u meču 16. kola italijanske Serije A.

Domaći tim je posle prvog poluvremena vodio sa 3:0, a strelci su bili Pjetro Čekaroni u 12., Domen Črnigoj u 19. i Tomas Anri u 28. minutu.

U nastavku meča Verona dolazi do potpunog preokreta, a rezultat je prvo autogolom smanjio Anri u 52. minutu.

Čekaroni je u 63. minutu dobio direktan crveni karotn zbog igranja rukom u šesnaestercu.

Dva minuta kasnije sa "bele tačke" je bio precizan Djanluka Kaprari, da bi do pobede gosti došli golovima Đovanija Simeonea u 67. i 85. minutu.

Srpski fudbaler Darko Lazović je odigrao ceo meč za Veronu, dok je Ivan Ilić teren napustio u 79. minutu.

Verona je sada deveta na tabeli Serije A sa 23 boda, dok je Venecija 16. sa 15 bodova.

Specija i Sasuolo su odigrali nerešeno 2:2.

Rej Manaj je doveo Speciju u vodjstvo golom u 35. minutu, a Emanuel Gjasi je u 48. minutu uvećao prednost.

Gostujući tim je do kraja došao do boda, a golove je postigao Đakomo Raspadori u 66. i 79. minutu.

Sasuolo je na 12. mestu sa 20 bodova, dok je Specija 17. sa 12 bodova.