CRVENA ZVEZDA NOSI CEO PLEN IZ KRUŠEVCA: Rodić i Katai tresli mrežu domaćih, VAR poništio pogodak Napretka!

superliga srbije

Važna pobeda crveno-belih

Objavljeno: 15:45h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Napredak u Kruševcu rezultatom 2:0 u okviru 19. kola Superlige Srbije.

Golove za goste postigli su Rodić u 5. i Katai u 43. minutu.

Napredak je dosta bolje izašao u drugom poluvremenu u kome su nakon pogođene stative čak i zatresli mrežu crveno-belih (53. minut), ali gol je bio poništen zbog ofsajda.

Crvena zvezda sada ima isto bodova koliko i večiti rival, ali uz meč više.

Partizan će od 15:45 u Beogradu dočekati Novi Pazar.

FK Crvena zvezda

II POLUVREME:

85. minut: Šutirao je Ivanić, Jordanov ponovo sigurno interveniše.

83. minut: Dobar šut Gajića odbranio je Jordanov i poslao loptu u korner.

77. minut: Izmene i na drugoj strani - Gelor Kanga i Aleksandar Katai završavaju utakmicu. Menjaju ih Nenad Krstičić i Marko Lazetić.

67. minut: Izmene u ekipi Napretka - U igri Srđan Kočić koji se zamenio Uroša Račkovića, dok je Nemanja Krstić zamenio Đorđa Jovanovića. Kod Zvezde je u igri Slavoljub Srnić, dok je Milan Pavkov završio utakmicu.

60. minut: Dosta bolje izgleda ekipa Napretka u drugom poluvremenu!

52. minut: Gol domaćih nakon dužeg pregledanja poništio je VAR.

I POLUVREME:

43. minut: GOOOOOOOOOL!!! Katai pogađa za 2:0!

31. minut: Šut Erakovića glavom odlazi daleko preko gola.

29. minut: Sjajna prilika za Bena, ali odlično se postavio fudbaler Napretka i izblokirao njegov pokušaj.

11. minut: Šut Mirka Ivanića brani golman domaćih i šalje loptu u korner.

7. minut: Šutirao je Marjanović ka golu Borjana, ali neprecizno.

5. minut: GOOOOOOOOOL!!! Katai je izveo korner sa leve strane, Eraković podigao loptu, a Rodić sa druge stative preciznim udarcem glavom smestio loptu u mrežu domaćih!

SASTAVI:

Zvezda: Borjan - Gajić, Dragović, Eraković, Rodić - Petrović, Kanga - Ben, Ivanić, Katai - Pavkov Napredak: Jordanov –S. Jovanović, Mršić, Kerkez, Ćuković – Rašković – Đ.Jovanović, Marjanović, Đuričković, Marinković– Stevanović.