TOMAS TUHEL UPRKOS REMIJU ZADOVOLJAN: Bili smo dosledni i voleo bih da smo prvi postigli gol!

ODGOVARA MU

Menadžer fudbalera Čelsija Tomas Tuhel rekao je da je zadovoljan igrom svog tima u remiju sa Mančester junajtedom (1:1).

- Potpuno sam zadovoljan igrom. Dominirali smo od prvog minuta, bili agresivni i nijednom nismo prestali sa napadima. Nažalost postigli smo dva gola, po jedan na svakoj strani. Bili smo veoma disciplinovani i oštri. Bili smo dosledni i voleo bih da smo prvi postigli gol - rekao je Tuhel.

Gosti su poveli u 50. minutu golom Džejdona Sanča, nakon što je veliku grešku u odbrani napravio Žoržinjo.

Žoržinjo je u 69. minutu sa "bele tačke" doneo bod Čelsiju. Londonski tim je tokom meča uputio 24 udarca u gol, naspram samo tri šuta Junajteda.

Čelsi je prvi na tabeli Premijer lige sa 30 bodova, dok je Junajted, za koji je ceo meč odigrao srpski igrač Nemanja Matić, na osmom mestu sa 18 bodova.