APOTEKARI NAPISALI RECEPT ZA POBEDU PROTIV BIKOVA: Lajpcig nije imao rešenja za Leverkuzen na svom terenu!

bundesliga 13. kolo

Bajer je treći na tabeli Bundesa sa 24 boda, dok je Lajpcig osmi sa šest manje

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena lako su savladali u gostima Lajpcig 3:1 u 13. kolu nemačke Bundeslige.

Farmaceuti" su se vratili na treće mesto pobedom nad direktnim konkurentom za mesto u Ligi šampiona.

Već posle nešto više od pola sata imali su dva gola prednosti, zahvaljujući Florijanu Vircu i Musi Dijabiju, čime su najavili trijumf.

Pored toga Bajeru je VAR poništio pogodak Dijabiju, ali to ga nije sputalo.

U drugom poluvremenu Andre Silva je uneo neizvesnost, ali je samo dva minuta kasnije Džeremi Frimpong "ubio" sve nade domaćina na Red Bul areni.

Bajer je treći na tabeli Bundesa sa 24 boda, dok je Lajpcig osmi sa šest manje.