ATLETIKO NAPOKON POBEDIO BEZ MUČENJA: Jorgandžije spakovale četitri komada u mrežu Kadiza!

la liga 15. kolo

Fudbaleri madridskog Atletika slavili su kod Kadisa 4:1 u duelu 15. kola španske LaLige.

"Jorgandžije" su tek u drugom poluvremenu slomile otpor domaćina, kada je palo svih pet golova.

Kadis je načeo Tomas Lemar golom glavom na startu drugog dela, a onda je završni udarac usledio u rasponu od sedam minuta.

Antoan Grizman i Anhel Korea su sa dva brzopotezna udarca rešili sve dileme za osmi trijumf u prvenstvu, čime je Atletiko stigao na bod iza Real Madrida. Međutim, uzbuđenja nije nedostajalo posle toga, u samom finišu.

Komično je reagovao golman Atletika Jan Oblak i praktično sam uterao loptu u gol na udarac Čoća Losana, ali je već u sledećem napadu Mateus Kunja postavio konačnih – 1:4.