LAZOVIĆ UŠAO I ODMAH ASISTIRAO ZA GOL: Srpski fudbaler najbolji akter duela sa Empolijem, VANJA spasio Torino!

serija a 13. kolo

Objavljeno: 23:47h

Fudbaleri Verone remizirali su na domaćem terenu sa Empolijem 1:1 u meču 13. kola Serije A.

Prvo poluvreme obilovalo je velikim brojem šuteva domaćeg tima, ali nije bilo realizacije.

Stoga se Igor Jurić na pauzi odlučio da u igru uvede srpskog reprezentativca Darka Lazovića.

Isplatilo mu se samo tri minuta kasnije kada je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde asistirao Baraku za vodeći gol.

Nije dugo trajalo slavlje Verone kada je u 67. izjednačio Romanjoli nakon velike greške protivničke odbrane.

Međutim, da gosti ne odu sa bodovima kući potrudio se Adrien Tameze. Ovoga puta asistent je bio strelac prvog gola Antonin Barak.

Imao je Tameze malo i sreće s obzirom na to da se lopta na putu ka golu odbila od Vikarija.

Ono što se na kraju piše su bodovi, a Verona ih nakon 13. kola ima 19, tri više od Empolija.

Fudbaleri Torina pobedili su večeras na svom terenu Udineze sa 2:1, u utakmici 13. kola Serije A.

Torino je poveo u osmom minutu kada je strelac bio Josip Brekalo, a prednost je udvostručio Bremer u 48. minutu. Konačan rezultat postavio je Fernando Forestijeri golom u 77. minutu.

Torinski klub sada ima pet pobeda i 17 bodova na 11. mestu na tabeli.

Udineze je pretrpeo peti poraz i zauzima 15. mesto na tabeli sa 14 bodova.

Ranije danas Verona je na svom terenu pobedila Empoli sa 2:1.