MITRO JOŠ UVEK "ON FIRE"! (VIDEO)

novi gol

Srbija ga i dalje slavi, a on je već nastavio da trese mreže - ovaj put tamo gde je stao u dresu Fulama

Aleksandar Mitrović, čovek koji je postao najomiljenija ličnost u Srbiji, pokazao je da ni u Londonu nije ništa manje popularan, pošto je naš reprezentativac ponovo strelac za svoj Fulam, koji vodi na poluvremenu 2:0 protiv Barnslija.

U kakvoj formi je Mitrović pokazuje činjenica da mu je ovo već 21 gol u Čempionšipu, ali i da isto tako rešeta u reprezentativnom dresu. On je postigao osam golova na 10 kvalifikacionih utakmica.

Vodi srpski napadač svoj klub natrag u Premijer ligu, rešio je da to bude sledeće sezone i očigledno se ne šale, Mitrović je postigao gol za 1:0 protiv Barnslija u 24. minutu, da bi samo 11 minuta kasnije Karvaljo doneo 2:0.

Mitrović je ubedljivo prvi strelac prvenstva sa 21 pogotkom, dok Brereton Dijaz ima čak sedam manje.