PARTIZAN SVE DALJE OD PRVOG MESTA: Crno-beli poveli golčinom Uroševića, Gent 10 minuta pre kraja stigao do boda!

liga konferencija

Najvažniji meč u dosadašnjem delu sezone za crno-bele

Fudbaleri Partizana igrali su nerešeno sa Gentom na "Gelamko areni" 1:1.

Poveli su gosti golom Uroševića u 66. minutu sjajnim golom Uroševića, da bi Gent 10 minuta pre kraja stigao do izjednačenja i boda koji će im najverovatnije obezbediti prvo mesto u grupi.

FK Partizan

90. MINUT: 3 minuta nadoknade, iz igre izlazi Pantić u igru ulazi Jović.

80. MINUT: Tisaduli postiže pogodak za 1:1.

77. MINUT: Iz igre izlazi Bibras Natho, na terenu je Milan Lola Smiljanić.

70. MINUT: Milimetri su delili Rikarda da duplira prednost crno-belih!

66. MINUT: KAKAV GOLLLL UROŠEVIĆAAAAA!!! 1:0 VODI PARTIZAN!!!!

59. MINUT: Vujačić dobija duel sa Deptrom u šesnaestercu i otklanja opasnost.

FK Partizan

57. MINUT: Neopreznost u odbrani crno-belih dovela Kastro-Montesa u savršenu situaciju da zatrese mrežu, ali usledila je nova maestralna reakcija Popovića.

56. MINUT: Sjajan prodor Rikarda, promašio je Jojić odbijenu loptu! Odlična prilika za crno-bele!

FK Partizan

44. MINUT: Katastrofalan šut Kastro-Montesa završava daleko iznad gola Partizana.

37. MINUT: Zaspli su malo fudbaleri Partizana pri korneru za Gent, Depotr na sreću gostiju neprecizno šutira glavom.

36. MINUT: Loš udarac Ovusua, otišlo je ovo daleko pored gola.

33. MINUT: Dobar udarac Ofoe, nova sjajna reakcija golmana crno-belih.

FK Partizan

30. MINUT: Bezus neprecizno šutira glavom ka golu Popovića.

28. MINUT: PREČKA NATHA IZ SLOBODNOG UDARCA!

21. MINUT: Šansa za fudbalere Partizana, Pantić je šutirao ali usledila je nova sigurna intervencija golmana Genta.

17. MINUT: Mnogo sreće za crno-bele, Depotr je postigao pogodak ali nekoliko sekundi pre toga napravio je prekršaj nad Miletićem pa je iz tog razloga gol poništen.

16. MINUT: Evo i prve prave prilike za Partizan, sjajno je šutirao Menig ali golman domaćih sigurnom intervencijom otklanja opasnost.

FK Partizan

15. MINUT: Kastro-Montes pogađa, ali gol je poništen zbog ofsajda!

12. MINUT: Korner za domaći tim, nije bio oprezan Popović pri istrčavanju ali sve se dobro završilo po crno-bele.

6. MINUT: Vujačić interveniše ispred Depotra i sprečava ga da dođe u 100% šansu za gol.

FK Partizan

4. MINUT: Katastrofalna greška fudbalera Partizana u poslednjoj liniji, sjajno je intervenisao Popović i sprečio Kumsa da postigne pogodak.

3. MINUT: Sjajan pas Natha, ali previše je bila brza lopta da bi je Rikardo stigao i smestio u mrežu Genta.

Crno-bele sa klupe neće voditi Aleksandar Stanojević zbog crvenog kartona, pa će u ulozi trenera na "Gelamko areni" biti Igor Duljaj.