JOKANOVIĆ STREPEO ALI IPAK DOŠAO DO NOVA TRI BODA: Šefildov put od 3:0 do drame u finišu!

čempionšip

Šefild odnosi ceo plen sa gostovanja u Barnsliju

Objavljeno: 16:33h

Fudbaleri Šefild junajteda pobedii su na gostovanju Barnsliju 3:2 u utakmici 14. kola Čempionšipa.

Tim Slaviše Jokanovića je nastavio sa oscilacijama, što je pokazao i ovaj meč kada je umalo ispustio tri razlike, ali je ipak upisao tri boda.

Muset je dao dva brza gola na startu drugog poluvremena, a onda i Osborn, asistent kod prva dva, doneo veliku prednost 20 minuta pre kraja.

Slaviša Jokanović

Međutim, domaćin je uspeo da uvede dramu.

Kol i Leja u rasponu od četiri minuta vratili su Barnsli pred poslednjih 10 minuta, ali je Šefild izdržao do kraja.

Jokanovićev tim je petim trijumfom otišao na 14. mesto sa 18 bodova, dok je Barnsli ostao pretposlednji sa samo osam.